Nowogard
2 000 000 PLN / 7 407,41 PLN/m2
270 m2
 
 
 
Numer oferty:EXR25082
Rynek:Wtórny
Powierzchnia działki:5 047 m2
Powierzchnia użytkowa:270 m2
Stan budynku:Bardzo dobry
Typ domu:Wolnostojący
Prąd:Tak
Ogród:Tak
Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
 
 
 
 
 
 

OPIS

Ofertą sprzedaży jest duży dom z basenem oraz obiekty. Powierzchnia użytkowa domu ok. 270 m2, działki 5047 m2. Wnętrze domu bardzo stylowe, posiada oryginalne stare dębowe bele oraz kawałek pruskiego muru. Na parterze jest salon z kominkiem, biblioteka z pianinem, hol jadalnia, kuchnia, łazienka (umywalka z blatem granitowym, muszla, bidet, kabina prysznicowa). Garaż z którego można bezpośrednio wejść do domu.
Piętro: Hol telewizyjny, 5 pokoi (sypialni), łazienka z wanną - kabiną prysznicową, umywalką, muszlą, bidetem, balkon.
2. Nieruchomość druga: Lokal do uniwersalnego zastosowania oraz sklep i bar - frontem od ulicy. Od wewnętrznej strony duży lokal mogący służyć za hurtownie - magazyn z zapleczem socjalnym, toaletą, szatnią, biurem. Ma charakter uniwersalny i może być wykorzystana z różnym przeznaczeniem także w celach agroturystycznych, hotel,pensjonat, dom weselny. Doprowadzone są wszystkie media. Całość jest w znakomitym stanie wprost do działalności. Obiekt można sprawnie zaadoptować do różnej dowolnej działalności.
3. Dwa garaże oraz mini warsztat.

Wyjątkowy, niepowtarzalny z dużym potencjałem i możliwościami. Dobra lokalizacja. Tylko u Nas wyjątkowe oferty ! Polecam i zapraszam na prezentację.

Dorota Więzowska tel. 517 770 353
 
Nowogard / 270 m2
2 000 000 PLN / 7 407,41 PLN/m2
Droga dojazdowa:Asfaltowa
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest EXTRA DOM Rojszczak z siedzibą w Nowogard (72-200) przy Bohaterów Warszawy 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).