Komarowo
230 000 PLN / 50 PLN/m2
4600 m2
 
 
 
Numer oferty:EXR21600
Ukształtowanie działki:Płaska
Kształt działki:Prostokąt
Prąd:W drodze
 
 
 
 
 
 

OPIS

Polecam działkę budowlaną w Komarowie, wsi oddalonej od Goleniowa o 6 km. Nieruchomość w kształcie prostokąta o powierzchni 4600m2, usytuowana nieopodal zabudowań i uroczego lasku. Teren suchy i płaski. Wydane zostały warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego, max dwukondygnacyjnego ( parter + poddasze użytkowe ). Media w drodze. Możliwość podziału i zakupu mniejszego areału.

Komarowo - wieś oddalona ledwie 25 km od Szczecina, a od Goleniowa tylko 6 km. Bliska lokalizacja w pobliżu Goleniowskiego Parku Technologicznego oraz Portu lotniczego, otoczenie lasów podnosi atrakcyjność działki. We wsi szkoła podstawowa na wysokim poziomie, sklepy spożywcze, ujeżdżalnia koni, kościół. Komunikacja PKS. Ładne miejsce na wymażony dom na wsi , niedaleko od miasta
 
Komarowo / 4600 m2
230 000 PLN / 50 PLN/m2
Dostępne w okolicy:Las, Kościół, Szkoła, Plac zabaw, Bar, Hala sportowa
Droga dojazdowa:Asfaltowa
Komunikacja:Autobus
Widok na:Las, Pola, Inne budynki
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest EXTRA DOM Rojszczak z siedzibą w Nowogard (72-200) przy Bohaterów Warszawy 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).