Dobra
120 000 PLN / 4 581,90 PLN/m2
26.19 m2 / 1 pok.
 
 
 
Numer oferty:EXR25292
Rynek:Wtórny
Rodzaj budynku:Część domu
Piętro:Parter
Liczba pokoi:1
Typ kuchni:Widna
 
 
 
 
 
 

OPIS

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie w domu dwurodzinnym o powierzchni 26,19 m2 w Dobrej k/Nowogardu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, kuchni, łazienki z WC i kabiną prysznicową. Przeprowadzono generalny remont, wyposażenie w cenie nieruchomości. Do nieruchomości przynależy część strychu ( który można zaadaptować na dodatkowe pokoje) Idealna nieruchomość pod wynajem lub dla młodych na start. Bez czynszowe. Atrakcyjna cena. Sprzedaż za gotówkę. Nasze biuro jest jedynym przedstawicielem Sprzedającego. Oferta na wyłączność. Klucze w biurze. Dorota Więzowska tel. 517 770 353 Polecam i zapraszam na prezentację.
 
Dobra / 26.19 m2
120 000 PLN / 4 581,90 PLN/m2
Dostępne w okolicy:Szkoła, Gimnazjum, Uczelnia, Żłobek, Kościół, Centrum handlowe, Zabudowa niska, Komenda policji, Bazarek, Sklep, Bar, Przedszkole
Droga dojazdowa:Asfaltowa
Komunikacja:Bus, Autobus
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest EXTRA DOM Rojszczak z siedzibą w Nowogard (72-200) przy Bohaterów Warszawy 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).