Dobra
135 000 PLN / 2 523,36 PLN/m2
53.5 m2 / 3 pok.
 
 
 
Numer oferty:EXR25337
Rynek:Wtórny
Rodzaj budynku:Kamienica
Piętro:Parter
Liczba pokoi:3
Typ kuchni:Widna
Komórka:Tak
Piwnica:Tak
Ogród:Tak
 
 
 
 
 
 

OPIS

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie bez czynszowe o powierzchni 53,50 m2 na parterze zadbanej kamienicy w Dobrej k/ Nowogardu. Mieszkanie składa się z 3 pokoi ,duża kuchnia, łazienka z WC i kabiną prysznicową. Ogrzewanie własne piec c.o. Nieruchomość posiada dwie piwnice i dwa pomieszczenia gospodarcze i mały ogródek przy domu. Okna PCV, podłogi panele. Mieszkanie słoneczne, zadbane. Niskie koszty utrzymania oraz cena to atuty tej nieruchomości. Tylko u Nas wyjątkowe oferty ! Nasze biuro jest jedynym przedstawicielem Sprzedającego. Oferta na wyłączność. Klucze w biurze. Dorota Więzowska tel. 517 770 353 Polecam i zapraszam na prezentację.
 
Dobra / 53.5 m2
135 000 PLN / 2 523,36 PLN/m2
Dostępne w okolicy:Hala sportowa, Las, Zabudowa niska, Apteka, Bazarek, Jezioro, Sklep, Bar, Komenda policji, Gimnazjum, Przedszkole, Plac zabaw, Centrum handlowe, Szkoła
Droga dojazdowa:Asfaltowa
Komunikacja:Bus, Autobus
Widok na:Panorama miasta, Inne budynki
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest EXTRA DOM Rojszczak z siedzibą w Nowogard (72-200) przy Bohaterów Warszawy 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).