Nowogard
420 000 PLN / 5 250 PLN/m2
80 m2 / 4 pok.
 
 
 
Numer oferty:EXR25266
Rynek:Wtórny
Rodzaj budynku:Apartamentowo-handlowy
Piętro:1
Liczba pięter:2
Liczba pokoi:4
Typ kuchni:Aneks
Liczba balkonów:1
 
 
 
 
 
 

OPIS

Ofertą sprzedaży są dwa mieszkania bezczynszowe w centrum miasta. Mieszkanie pierwsze usytuowane na pierwszym piętrze o powierzchni 50 m2. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni z balkonami , łazienki z WC i kabiny prysznicowej. Drugie mieszkanie jest piętro wyżej. Powierzchnia 30 m2. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z WC i kabiną prysznicową. Ogrzewanie i ciepła woda - piec gazowy. Nowy budynek. Możliwość zrobienia mieszkania dwupoziomowego. Idealna oferta pod wynajem. Sprzedaż za gotówkę. Polecam z uwagi na cenę jak i położenie.Tylko u Nas wyjątkowe oferty. Polecam i zapraszam na prezentacje. Nasze biuro jest jedynym przedstawicielem Sprzedającego. Oferta na wyłączność. Klucze w biurze.
Dorota Więzowska tel. 517 770 353
 
Nowogard / 80 m2
420 000 PLN / 5 250 PLN/m2
Dostępne w okolicy:Restauracja, Sklep, Hala sportowa, Przychodnia lekarska, Gimnazjum, Centrum handlowe, Szpital, Zabudowa niska, Bazarek, Komenda policji, Żłobek, Jezioro, Bank, Kościół, Las, Apteka, Bar, Fitnes, Szkoła, Plac zabaw, Przedszkole
Droga dojazdowa:Asfaltowa
Komunikacja:Kolej, Lotnisko, Bus, PKS, Autobus
Widok na:Panorama miasta, Inne budynki
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest EXTRA DOM Rojszczak z siedzibą w Nowogard (72-200) przy Bohaterów Warszawy 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).