Goleniów
1 700 PLN / 34 PLN/m2
50 m2 / 2 pok.
 
 
 
Numer oferty:EXR24404
Rynek:Wtórny
Rodzaj budynku:Wysoki blok
Rok budowy:1980
Piętro:2
Liczba pięter:4
Liczba pokoi:2
Typ kuchni:Widna
Piwnica:Tak
 
 
 
 
 
 

OPIS

Polecam do wynajmu bardzo ładne komfortowe mieszkanie usytuowane na II o pow. 50 m2 na którą składają się : 2 jasne pokoje , widna kuchnia , łazienka z WC i korytarz. W lokalu w ostatnim czasie został przeprowadzony gruntowny remont , nie wymaga najmniejszego wkładu finansowego. W pokojach na podłodze deska cyklinowana , ściany gładzone i malowane , okna nowe PCV , łazienka glazura i terakota ( kabina prysznicowa )
Pełne wyposażenie meble w pokojach , kuchni , sprzęt RTV i AGD do dyspozycji klienta . Ciepła woda i ogrzewanie - piec gazowy dwuobiegowy.
Cena najmu to 1700 zł + koszty wg zużycia prądu , wody i gazu. Dodatkowych informacji udzielę telefonicznie.
Zapraszam do oglądania !
 
Goleniów / 50 m2
1 700 PLN / 34 PLN/m2
Dostępne w okolicy:Bar, Las, Plac zabaw, Szkoła, Przedszkole, Bank, Restauracja
Droga dojazdowa:Asfaltowa
Komunikacja:Autobus, PKS
Widok na:Inne budynki
 
 

KONTAKT DO BIURA:

* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest EXTRA DOM Rojszczak z siedzibą w Nowogard (72-200) przy Bohaterów Warszawy 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).