Nowogard
1 850 000 PLN / 7 139,55 PLN/m2
259.12 m2 / 10 pok.
 
 
 
Numer oferty:EXR24637
Rynek:Wtórny
Powierzchnia działki:1 128 m2
Przeznaczenie (obiekt):Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt):Biurowe, Medyczne, Magazynowe, Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne, Przemysłowo/Produkcyjne , Handlowo/Usługowe, Mieszkalne
Rodzaj budynku:Biurowo-handlowy
Prąd:Tak
Zaplecze socjalne:Tak
 
 
 
 
 
 

OPIS

Działając w imieniu naszego klienta przedstawiamy Państwu ofertę zakupu Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego „Eso” specjalizującego się w sprzedaży artykułów fryzjerskich, kosmetycznych i sprzętu medycznego. Nieruchomość podpiwniczona, piętrowa posadowiona na działce o powierzchni 1128 m2. Parter o powierzchni 198,60 m2 zajmują pomieszczenia hurtowni, zaplecza socjalne, zaplecze gospodarcze, łazienki w tym jedna z kabiną prysznicową, obszerny holl oraz miejsce do obsługi cateringu w czasie trwania cyklu szkoleń. Piętro o powierzchni 60,52 m2 składa się z obszernej sali wykładowej wyposażonej w stanowiska fryzjerskie wykorzystywane do szkoleń oraz pomieszczenie biurowe. Pomieszczenia magazynowe znajdują się poniżej parteru i zajmują powierzchnię 100,43 m2. Media: woda, gaz, prąd, instalacja deszczowa, internet, system alarmowy, plac utwardzony kostką brukową. W skład nieruchomości wchodzą murowane 3 garaże o powierzchni 77,47 m2. Całość ogrodzona z bramą wjazdową oraz parkingiem dla klientów. Atrakcyjna oferta dla klientów branżowych lub klientów z własnym pomysłem na działalność. Niewątpliwym atutem jest cena oraz lokalizacja nieruchomości - centrum miasta Nowogard. Zapraszamy do składania ofert kupna. Tylko u Nas wyjątkowe oferty ! Cena do negocjacji ! Polecam i zapraszam na prezentację - tylko z pracownikami Biura Nieruchomości Extra Dom Rojszczak. Oferta na wyłączność.

Dorota Więzowska tel. 517 770 353
 
Nowogard / 259.12 m2
1 850 000 PLN / 7 139,55 PLN/m2
Droga dojazdowa:Asfaltowa
Komunikacja:Lotnisko, PKS, Autobus, Kolej
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest EXTRA DOM Rojszczak z siedzibą w Nowogard (72-200) przy Bohaterów Warszawy 1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).